Sobota, 23 lutego 2019. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Ociepski i Lech zagrają w półfinale turnieju Plaża Open w Łodzi

2018-07-13 07:54:18 (ost. akt: 2018-07-13 10:05:37)
Marcin Ociepski i Jarosław Lech na turnieju w łódzkiej Manufakturze

Marcin Ociepski i Jarosław Lech na turnieju w łódzkiej Manufakturze

Autor zdjęcia: Archiwum

Marcin Ociepski i Jarosław Lech w łódzkiej Manufakturze rywalizują w kolejnym tegorocznym turnieju Pucharu Polski z cyklu Plaża Open. Para BeachVolleyball Teamu z kompletem zwycięstw zameldowała się w najlepszej czwórce. Półfinałowy mecz w piątek o godz. 11.30.

Okazuje się, że miejsce poza podium podczas turnieju w Dąbrowie Górniczej było wypadkiem przy pracy pary Ociepski/Lech. Tydzień później w zawodach eliminacyjnych do mistrzostw Polski rozegranych w Płocku para BeachVolleyball Teamu wrócili już na miejsca medalowe. W płockim turnieju Ociepski i Lech zajęli 2. miejsce, przegrywając 1:2 z Jędrzejem Brożyniakiem i Piotrem Janiakiem.

I po pierwszym dniu zawodów w łódzkiej manufakturze właśnie dwie najlepsze pary z Płocka z kompletami zwycięstw zameldowały się półfinale. Teraz oba teamy czekają na swoich półfinałowych rywali. Ociepski i Lech w pojedynku o finał zmierzą się ze zwycięzcami ćwierćfinałowego starcia, w którym litewska para Matas Navickas/Patrikas Stankevicius zmierzy się z ekipą Roman Andrys/Adam Andrys.

Półfinał z udziałem ostródzko-milickiej od godz. 11.30.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages