Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Sokół pokonał Concordię, a w czwartek pojawią się Brazylijczycy [zdjęcia]

2018-07-12 08:33:30 (ost. akt: 2018-07-12 08:37:54)
Sokół w połowie złożony z zawodników testowanych pokonał Concordię 3:1

Sokół w połowie złożony z zawodników testowanych pokonał Concordię 3:1

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Jedni przychodzą, a inni odchodzą czyli letnie przygotowania Sokoła Ostróda w pełni. Piłkarze ostródzcy i kandydaci do zespole z 3 Maja rozegrali drugi mecz kontrolny. Na boisku przy ul. Plebiscytowej pokonali IV-ligową Concordię Elbląg.

Niewielu piłkarzy ma na razie podpisane kontrakty z ostródzkim Sokołem. Wielu pożegnało się z klubem z 3 Maja. Ostatnio włodarze klubowi rozwiązali umowę z Adrianem Plutą. Tymczasem pojawiła się kolejna transza kandydatów do gry w koszulce z jachtem na piersiach. I ci zostali sprawdzeni zostali podczas środowego sparingu przeciw Concordii Elbląg. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sokoła 3:1, dwie bramki z głowy po stałych fragmentach gry strzelił Kamil Maternik, a jedno trafienie dorzucił zawodnik testowany.

Tymczasem przez najbliższy tydzień trener Jarosław Kotas będzie miał chwilę czasu na spokojną pracę i przyjrzenie się zawodnikom podczas zajęć treningowych. Na czwartkowym treningu mają pojawić się dwaj Brazylijczycy. Nieznani są co prawda, ale przed rokiem też nikt nie słyszał o Joao Augusto, który przychodził do Kaczkana Huraganu Morąg. A ten został wicekrólem strzelców poprzedniego sezonu w III lidze. Oby i Sokołowi trafił się taki zawodnik.

Kolejny sparing Sokół zagra w środę (18.07) w Mławie z miejscową Mławianką.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages