Sobota, 23 lutego 2019. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Spokojnie na festiwalu. Żadnego rozboju, bójki ani pobicia

2018-07-09 13:20:33 (ost. akt: 2018-07-09 13:34:40)
Na festiwalu wystąpiło kilkudziesięciu wykonawców, bawiły się tysiące kości i było spokojnie

Na festiwalu wystąpiło kilkudziesięciu wykonawców, bawiły się tysiące kości i było spokojnie

Autor zdjęcia: Łukasz Lamcho

W czasie czterech dni Ostróda Reggae Festivalu policjanci nie odnotowali żadnych zdarzeń kryminalnych ani drogowych. Interwencje dotyczyły tylko spraw porządkowych.

Ostródzcy policjanci podsumowali 18. Ostróda Reggae Festival. Przez cztery dni dbali o bezpieczeństwo tysięcy fanów festiwalu muzyki reggae. Funkcjonariusze byli wspomagani przez policjantów z Oddziału Prewencji Policji KWP w Olsztynie. Codziennie.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwało codziennie kilkudziesięciu policjantów różnych służb - kryminalnych, prewencji, czy ruchu drogowego.
— W czasie trwania imprezy, mundurowi nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych, czy przypadków rażącego zakłócania ładu i porządku publicznego — informuje zespół prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. — Podczas trwania festiwalu nie doszło do żadnego rozboju, bójki, czy pobicia.

Podobnie było na drodze. Spokój i brak większych utrudnień w ruchu. Sytuacja na drogach była na bieżąco monitorowana przez funkcjonariuszy ruchu drogowego. Odnotowano nieliczne przypadki, związane z niezastosowaniem się kierujących do znaków zakazu zatrzymywania się, a tym samym parkowania w miejscach niedozwolonych.

W tych dniach funkcjonariusze wylegitymowali kilkadziesiąt osób i skontrolowali równie wiele pojazdów. Interweniowali wobec osób, które zlekceważyły przepisy porządkowe, m.in. spożywały alkohol w miejscach niedozwolonych, czy awanturowały się. Uczestników pouczono, a w niektórych przypadkach za zakłócanie porządku, ukarano mandatami karnymi.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. jahska #2535183 | 31.183.*.* 12 lip 2018 17:47

  a akcja pod sceną w Amfiteatrze podczas Sidey Polak?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. uczestnik ORF #2535110 | 178.235.*.* 12 lip 2018 15:59

  A czy o kradzieży z pola namiotowego nad jeziorem, koło dworca w piątkową noc zapomnieli? Część uczestników przez to nie mogła być na koncercie Dub Inc.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. dym siwy #2533143 | 83.6.*.* 9 lip 2018 13:52

  brak utrudnień w ruchu ? , 40 minut przejazd od świateł na drugą stronę miasta (plac tysiąclecia) W tym czasie do Olsztyna można dojechać

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages