Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Michał i Jakub Michalak wygrali pierwszy turniej Grand Prix Lato 2018 [zdjęcia]

2018-07-09 07:51:50 (ost. akt: 2018-07-09 08:20:27)
Pierwszy z czterech turniejów GP Lato 2018 wygrali trenerzy SMS Ostróda

Pierwszy z czterech turniejów GP Lato 2018 wygrali trenerzy SMS Ostróda

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Ponad pięć godzin trwał turniej siatkówki plażowej inaugurujący rywalizację w cyklu Grand Prix Lato 2018. Na plaży miejskiej nad jeziorem Sajmino najlepsi okazali się bracia Michał i Jakub Michalak.

Jedenaście par wystartowało w pierwszych zawodach z GP Lato 2018, które organizowane są przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji. Wśród zawodników znalazł się m.in. występujący w PlusLidze, były reprezentant Polski Michał Ruciak, z którym w parze wystąpił ostródzki radny Bartłomiej Wasilewski. Ten duet po morderczych ośmiu meczach, a ostatnim rozstrzygniętym w tie-breaku, turniej zakończył na 4. miejscu.

Na inaugurację siatkarskiego sezonu na plaży miejskiej dobry przykład swoim podopiecznym dali trenerzy SMS Ostróda Michał i Jakub Michalak. Od pierwszej gry do finału kroczyli z lewej strony turniejowej drabinki. Bracia Michalak z kompletem zwycięstw zajęli 1. miejsce, a w finale pokonali - drugi raz w tym turnieju - Kamila Ciskiego i Łukasza Paszkowskiego. Na 3. miejscu rywalizację zakończyła piąta para półfinału juniorskich mistrzostw Polski, reprezentanci ostródzkiej SMS Dominik Cieślak/Olaf Krawczyk.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages