Czwartek, 18 lipca 2019. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Dominik Rimaszauskas jednym z „Ośmiu Wspaniałych”

2018-06-17 11:10:19 (ost. akt: 2018-06-17 11:21:36)
Dominik (pierwsze z lewej) podczas finału Konkursu w Trzebnicy

Dominik (pierwsze z lewej) podczas finału Konkursu w Trzebnicy

Autor zdjęcia: Dorota Budziszewska-Hilińska

Jest wolontariuszem od 9 lat. Został jednym z „Ośmiu Wspaniałych” wolontariuszy w Polsce w 2018 r. Gratulujemy!

Dominik Jeffrey Rimaszauskas okazał się jednym z „Ośmiu Wspaniałych” wolontariuszy w Polsce w 2018 r. Tegoroczna uroczysta gala XXIV edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” odbyła się w Trzebiatowie. Nasz powiat, poza wspaniałym Dominikiem, reprezentowali: Żaneta Bobkowska, Aleksandra Leonowicz oraz Marta Ankiewicz.

Przedstawiciele całej Polski mieli szansę przebywać w miejscowości, która na te kilka dni stała się miasteczkiem wolontariuszy. Był to czas wspólnych spotkań, rozmów, integracji, wymiany doświadczeń, zabaw oraz zwiedzania uroczych nadmorskich terenów. Rejsy statkiem, spływy kajakowe, ogniska to atrakcje jakie czekały na wolontariuszy, ich opiekunów i przedstawicieli samorządowych.

Jury Konkursu, podczas uroczystej finałowej gali, przedstawiło ośmiu tegorocznych laureatów wybranych spośród wolontariuszy z całej Polski. W tym gronie znalazł się Dominik Jeffrey Rimaszauskas reprezentujący powiat ostródzki. Dominik jest absolwentem Zespołu Szkół Licealnych w Morągu. Od 9 lat jest wolontariuszem. Jest osobą rzetelną i konsekwentną. Działa w Polskim Czerwonym Krzyżu. Uczestniczy w kwestach i zbiórkach żywności. Propaguje i doskonali umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Organizuje akcje charytatywne. Współpracuje z licznymi instytucjami. Jest pomysłodawcą i realizatorem projektów młodzieżowych. To współzałożyciel drużyny harcerskiej w gminie Małdyty. Dominik jest osobą odpowiedzialną i gotową do pomocy, nie boi się wyzwań. Jest człowiekiem z charyzmą i empatią.

Serdecznie gratulujemy Dominikowi i życzymy, aby jego zaangażowanie nigdy nie wygasło.
Dorota Budziszewska-Hilińska
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages