Sobota, 23 lutego 2019. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Trzy ciekawe mecze w sobotę o jednej godzinie, w Ostródzie zagra Widzew

2018-06-16 11:00:02 (ost. akt: 2018-06-16 09:36:37)
Przed rokiem w Ostródzie mecz Sokoła z Widzewem zakończył się remisem 2:2

Przed rokiem w Ostródzie mecz Sokoła z Widzewem zakończył się remisem 2:2

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

W ten weekend na boiskach naszego regionu piłkarze w kilku klasach rozgrywkowych zakończą sezon 2017/2018. Najciekawiej zapowiada się mecz w Ostródzie. Przy ul. 3 Maja walczący o utrzymanie w III lidze Sokół podejmie grającego o awans do II ligi Widzewa Łódź.

Piłkarze Widzewa dzień przed meczem wyjechali z Łodzi, żeby być optymalnie gotowymi do walki o II ligę. Do realizacji tego celu łodzianie muszą - tylko lub aż - wygrać z broniącym się przed spadkiem Sokołem. Gości w sobotnim meczu poprowadzi trener Radosław Mroczkowski, który zajął miejsce Franciszka Smudy. Za piłkarzami Widzewa specjalnym pociągiem przyjedzie w sobotę około 900-osobowa grupa kibiców.

Dlatego spotkanie organizowane jest jako impreza masowa, zatem z biletem trzeba mieć przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem. Ze względów bezpieczeństwa nie będzie można wjechać samochodami na stadionowy parking. Zatem polecamy parkowanie w innych miejscach, skorzystanie z komunikacji miejskiej lub spacer. Pierwszy gwizdek pojedynku Sokół - Widzew o godz. 17.

O tej samej porze w Miłomłynie mecz IV ligi między miejscową Tęczą a MKS Korsze. Obie drużyny sąsiadują z sobą w tabeli. Myśląc o pozostaniu w lidze bez udziału w barażach Tęcza i MKS muszą zdobyć trzy punkty. Zatem szykują się emocje podobne do tych w Ostródzie.

Sezon kończy też grupa 2 klasy okręgowej. I w gminie Ostróda lepszego zakończenia ligi nie można było sobie wymarzyć. W Turznicy gminne derby, miejscowy Płomień podejmie rywala zza miedzy Kormorana Zwierzewo. Wygrana zapewni każdej z ekip ligowy byt na następny sezon. Początek derbowego starcia w Turznicy o godz. 17.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages