Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

W sobotę motocyklami i quadami pojadą po Puchar Wójta Gminy Ostróda

2018-06-15 12:37:34 (ost. akt: 2018-06-15 16:37:05)
Trochę po lesie, trochę po polach, zapraszamy w sobotę na cross country

Trochę po lesie, trochę po polach, zapraszamy w sobotę na cross country

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Zawodnicy w ciągu 40 minut będą musieli przejechać jak największą liczbę kilkukilometrowych okrążeń na torze między Górczynem a Kajkowem. Tam w sobotę (16.06) o godz. 11 wystartują zawody cross country o Puchar Wójta Gminy Ostróda. Wstęp wolny, zapraszamy.

Po dwa 40-minutowe biegi będą mieli do pokonania motocykliści i kierowcy quadów, którzy w sobotnie przedpołudnie wystartują zawodach cross country. Na bezdrożach między podostródzkim Kajkowem a Górczynem kilkudziesięciu zawodników o godz. 11 rozpocznie start pierwszego biegu.

- Motocykliści zostaną ustawieni na linii startu z rękami uniesionymi do góry, ich motocykle będą wygaszone - mówi Zdzisław Budny, organizator zawodów. - Na sygnał startera wszyscy będą musieli uruchomić swoje maszyny i ruszą na pierwszą pętlę.

Jedna pętla jest o długości kilku kilometrów. Wszyscy zawodnicy będą musieli w ciągu 40 minut przejechać jak największą liczbę okrążeń. Podobna procedura będzie obowiązywała zawodników jadących quadami. I motocykliści, i quadowcy w sobotę rozegrają po dwa biegi.

Jeśli ktoś posiada sprzęt, umiejętności, kondycję, a przede wszystkim chęci to zapraszamy do startu. Wpisowe dla zawodników w wysokości 80 PLN.


Czytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages