Czwartek, 22 sierpnia 2019. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

W wielu miastach są strefy kibica, a w Ostródzie póki co nie ma

2018-06-15 08:01:57 (ost. akt: 2018-06-15 16:37:46)
W Dąbrównie strefa kibica zlokalizowana będzie na rynku

W Dąbrównie strefa kibica zlokalizowana będzie na rynku

Autor zdjęcia: Archiwum

Efektownym zwycięstwem 5:0 Rosji nad Arabią Saudyjską rozpoczęły się piłkarskie mistrzostwa świata Rosja 2018. Niektóre miasta w regionie zorganizowały strefy kibiców, ale w Ostródzie takowej brak. W powiecie ostródzkim w strefie kibica mecze można obejrzeć w Dąbrównie.

W Olsztynie w amfiteatrze, w Elblągu w hali hokejowej, w Iławie pod dachem na sztucznym lodowisku, w Dąbrównie na rynku. A w Ostródzie? Mieliśmy podczas Euro 2012 na stadionie przy ul. 3 Maja. Podczas mundialu Rosja 2018 ostródzcy fani piłki kopanej nie spotkają się na wspólnym kibicowaniu w tzw. strefie kibica.

Dlatego piłkarskim kibicom pozostaje wybrać się do Dąbrówna albo w domowym zaciszu oglądać mecze Biało-czerwonych. Przed Urzędem Gminy na rynku w centrum Dąbrówna będzie można wspólnie obejrzeć wszystkie mecze fazy grupowej reprezentacji Polski.

W tzw. Dąbrowieńskiej strefie kibica zapraszamy na transmisje meczów z udziałem Biało-czerwonych na mistrzostwach świata w Rosji. Pierwszy mecz Polaków z Senegalem we wtorek (19.06), początek o godz. 17. Na drugie wspólne oglądanie konfrontacji Polski z Kolumbią zapraszamy w niedzielę (24.06), start godz. 20. Ostatni mecz grupowy polskich piłkarzy z Japonią w czwartek (28.06) od godz. 16. W Dąbrowieńskiej strefie kibica do obejrzenia będzie też mecz finałowy (15.07) o godz. 17. Strefa kibica w Dąbrównie będzie otwierana godzinę przed rozpoczęciem każdego meczu MŚ w Rosji.

Czytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages