Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Utrudnienia w ruchu na czas Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym

2018-06-13 10:41:44 (ost. akt: 2018-06-13 10:47:34)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Organizatorzy Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym informują, że w związku z organizacją imprezy sportowej w dniach 23 - 24 czerwca 2018r. nastąpią utrudnienia w ruchu w mieście jak i okolicach Ostródy.

Utrudnienia w ruchu obejmą ciągi ulic: Pionierskiej, Pieniężnego, 21 Stycznia, Czarnieckiego, 11 Listopada i Jagiełły w Ostródzie, dróg powiatowych 1243N Ostróda -Tułodziad, 1922N Kraplewo – Lichtajny - 1232N Wirwajdy – Smykowo - Szyldak-Olsztynek, 1237N Ostróda - Brzydowo oraz drogi krajowej Nr 16 na odcinku od skrzyżowania z drogą Ostróda - Brzydowo do Ostródy.

Ulica 11 listopada od skrzyżowania z drogą Nr 16 dalej ulicą Wł. Jagiełły do skrzyżowania z ulicą Pionierską będą zamknięte w dniu 23 czerwca od godz. 11.30 do godz. 19 oraz w dniu 24 czerwca od godz. 8 do godz. 19.

Ze względów bezpieczeństwa i wymogów organizacyjnych /ustawienie płotków zabezpieczających, bram start/meta, scenografii/ zostanie zamknięta dla ruch drogowego ulica Pionierska w dniach 23 czerwca od godz. 5 do 24 czerwca do godz. 22.

Wszelkie skrzyżowania na wyłączonych odcinkach zabezpieczone będą przez służby porządkowe (Policja, Straż Pożarna).

Uprzejmie prosimy o nie korzystanie ze względów bezpieczeństwa z wyłączonych w tych dniach odcinków dróg powiatowych. Ruch pojazdów będzie prowadzony przez służby w czasie przerw między przejazdami wyścigu kolarskiego.

Na starcie pojawiają się zawodnicy, dla których udana rywalizacja o koszulkę z orłem na piersi, to zaszczyt i jednocześnie wielkie marzenie. W praktyce oznacza to, że kibice na wyciągnięcie ręki mają wszystkie gwiazdy polskiego peletonu , także te największe jak Michał Kwiatkowski, Rafał Majka, Katarzyna Niewiadoma, Maja Włoszczowska, Przemysław Niemiec na co dzień ścigający się w najlepszych na świecie zawodowych grupach.

Obok aktywnych zawodników na Mistrzostwach zawsze pojawiają się dawne sławy polskiego kolarstwa. W tym roku również między nami nie zabraknie Czesława Langa, Ryszarda Szurkowskiego, Lecha Piaseckiego, Zenona Jaskuły i wielu innych wspaniałych tuzów którzy w swoich latach świetności również walczyli o koszulkę z orłem na piersi.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Lenin #2518344 | 188.146.*.* 13 cze 2018 11:17

    Bez kolarzy też są więc chyba nikt się nie zdziwi.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages