Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Czescy piłkarze odwiedzili powiat ostródzki i zagrają z AP Ostróda

2018-06-04 13:07:00 (ost. akt: 2018-06-04 13:11:42)
Jesienią ubiegłego roku piłkarze AP Ostróda gościli w Województwie Usteckim

Jesienią ubiegłego roku piłkarze AP Ostróda gościli w Województwie Usteckim

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W poniedziałek (4.06) na stadionie przy ul. Wyszyńskiego, a w środę (6.06) przy ul. 3 Maja towarzyski turniej rozegrają piłkarze AP Ostróda z Akademią Futbolową Województwa Usteckiego (Czechy). Podczas dwumeczu zmierzą się zespoły trampkarzy i juniorów młodszych.

Spotkania drużyn z powiatu ostródzkiego z Regionalną Akademią Futbolową Województwa Usteckiego odbędą się po raz drugi. Jest to efektem współpracy partnerskiej samorządów powiatu ostródzkiego z województwem usteckim. Pierwsi na towarzyski turniej do Czech jesienią ubiegłego roku pojechali trampkarze i juniorzy młodsi Akademii Piłkarskiej Ostróda.

W niedzielę z rewizytą do Ostródy przyjechali młodzi piłkarze z Usti nad Łabą. Podczas pobytu w powiecie ostródzkim Czesi rozegrają po dwa mecze towarzyskie z rówieśnikami „Apki”. W poniedziałkowe popołudnie rozegrane zostaną pierwsze dwa spotkania. O godz. 15.30 na stadionie przy ul. Wyszyńskiego zmierzą się drużyny trampkarzy. Natomiast o godz. 17.30 na tym samym boisku zaprezentują się juniorzy młodsi z Polski i Czech.

W środę zespoły AP Ostróda i Reprezentacja Województwa Usteckiego rozegrają pojedynki rewanżowe na stadionie przy ul. 3 Maja (o godz. 16 i 18).

Wstęp na mecze jest bezpłatny.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages