Poniedziałek, 18 lutego 2019. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Stare Jabłonki czekają na kibiców i dzieci, dzisiaj Dzień Dziecka i emocje sportowe [zdjęcia]

2018-06-01 07:45:27 (ost. akt: 2018-06-01 09:23:48)
W piątek w Starych Jabłonkach drugi dzień zmagań piłkarek i piłkarzy ręcznych na piasku, rusza też dwudniowy Dzień Dziecka

W piątek w Starych Jabłonkach drugi dzień zmagań piłkarek i piłkarzy ręcznych na piasku, rusza też dwudniowy Dzień Dziecka

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W piątek w Starych Jabłonkach drugi dzień czterodniowego pikniku sportowego. Od godz. 9 rusza rywalizacja podczas finału Klubowych Mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej. Dzisiaj rozpocznie się dwudniowe świętowanie Dnia Dziecka. Zatem wszyscy kierunek Stare Jabłonki.

Słoneczna aura zamówiona, miejsca na plaży do oporu, w barach i restauracjach czterogwiazdkowe przysmaki i ponad 2 tysiące miejsc na trybunach stadionu głównego. Jak za starych dobrych lat nad jeziorem Szeląg Mały to wszystko czeka na kibiców i gości podczas turnieju finałowego Klubowych Mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej.

Rywalizacja na piasku trwa od czwartku. Cztery polskie zespoły w zawodach kobiet i mężczyzn toczą boje z najlepszymi kontynentalnymi ekipami klubowymi. Słońce solidnie grzeje z góry, zatem nie ma lepszego miejsca na złapanie pierwszej czerwcowej opalenizny. A jak będzie za gorąco to można schłodzić się Szelągu Małym lub skorzystać z orzeźwiających napojów w którymś z plażowych barów.

Piątkowe mecze na dwóch piaskowych boiskach ruszają od godz. 9, a dzisiaj zespoły rywalizują jeszcze w fazie grupowej.

Jednak w piątek świętujemy Dzień Dziecka, dlatego dzisiaj wiele atrakcji dla najmłodszych czeka na plaży Hotelu Anders. Wszystko za symboliczną złotówkę, możliwości zabawy bez liku. Zatem zabierajcie swoje pociechy i wpadajcie do Starych Jabłonek. Takie rzeczy tylko na plaży Hotelu Anders, tam dzieci będą też świętowały w sobotę.

Na obiekty Hotelu Anders wstęp wolny, a kilkadziesiąt metrów za bramą wjazdową na plażę jest bezpłatny parking.

Czytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages