Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Motocykl wypadł z drogi, ranne w wypadku dziecko zabrał śmigłowiec LPR

2018-05-06 14:14:43 (ost. akt: 2018-05-06 14:28:01)
Kilkadziesiąt minut trwała akcja reanimacyjna rannych

Kilkadziesiąt minut trwała akcja reanimacyjna rannych

Autor zdjęcia: Internauta

Dramatyczny koniec długiego majowego weekendu na drogach powiatu ostródzkiego. W Dąbrównie na rozwidleniu dróg motocykl, którym podróżowały dwie osoby wypadł z drogi. Ranne 12-letnie dziecko do szpitala zabrał śmigłowiec LPR.

W niedzielę (6.05) kilkadziesiąt minut po południu zawyły syreny strażackie w Dąbrównie (powiat ostródzki). Na drodze wylotowej w kierunku Działdowa i Lidzbarka rozbił się motocykl, którym jechały dwie osoby - kierujący dorosły i dziecko.

Motocyklista stracił panowanie nad jednośladem na rozwidleniu dróg. Według świadków zdarzenia motocykl mógł stracić przyczepność na piasku, którego warstwa częściowo pokrywała jezdnię. Motocykl przewrócił się, przekoziołkował i zatrzymał na stojącym na rozwidleniu dróg krzyżu. Ranne zostały dwie osoby dorosły mężczyzna siedzący za kierownicą motocykla i 12-letnie dziecko.

Na miejsce wezwany został śmigłowiec LPR. Przez kilkadziesiąt minut trwała walka o życie dziecka. Strażacy i ratownicy medyczni utrzymali dziecko przy życiu w takim stanie, że nadawało się do przetransportowania do szpitala.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages