Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Juniorzy Morlin Ostróda trzeci rok z rzędu są na medal

2018-04-27 08:29:18 (ost. akt: 2018-04-27 08:32:07)
Czwórka juniorów Morlin Ostróda z Krosna wróci z medalem

Czwórka juniorów Morlin Ostróda z Krosna wróci z medalem

Autor zdjęcia: Archiwum

W Krośnie rozgrywane są drużynowe i indywidualne mistrzostwa Polski juniorów. Rywalizacja na Podkarpaciu rozpoczęła się turniejem drużynowym. Juniorzy Morlin na razie powtórzyli wyczyny z sezonów 2016 i 2017, bo już zapewnili sobie przynajmniej brązowy medal.

Występujący w składzie: Kacper Petaś, Jakub Kuźmicz, Wojciech Chrząszcz i Jędrzej Żebrowski ostródzianie w Krośnie wykonali już plan minimum, zapewniając sobie brązowy medal. Tym samym pingpongiści z Ostródy powtórzyli już wyczyn z sprzed roku i dwóch lat kiedy również z juniorskich mistrzostw Polski wracali z brązowymi medalami.

Drużyna Morlin w Krośnie pewnie zajęła 1. miejsce w grupie. Ćwierćfinałowym przeciwnikiem ostródzian była drużyna Dojlid Wschodzący Białystok. Zespól z Ostródy wygrał 3:1, dwa punkty dla Morlin zdobył Petaś, jeden dorzucił Kuźmicz, a jedyną grę przegrał Chrząszcz.

W półfinale ostródzianie zmierzą się z faworyzowaną Olimpią-Unią Grudziądz, która w dotychczasowej drodze do najlepszej czwórki wszystkie mecze wygrała 3:0. Drugą parę półfinałową tworzą ZKS Drzonków i AZS AWFiS Gdańsk.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages