Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

W piątek odbędzie się nabór pięcio i sześciolatków do AP Ostróda

2018-04-26 07:15:30 (ost. akt: 2018-04-26 07:24:41)
W AP Ostróda trenuje ponad 300 młodych piłkarzy z Ostródy i okolicznych miejscowości

W AP Ostróda trenuje ponad 300 młodych piłkarzy z Ostródy i okolicznych miejscowości

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Akademia Piłkarska Ostróda to stowarzyszenie sportowe zrzeszające największą liczbę młodzieży z miasta i okolic. W piątek (27.04) "Apka" zaprasza na trening, podczas którego przeprowadzony zostanie nabór do grupy Skrzatów czyli roczników 2012 i 2013.

Kilka razy w tygodniu zajęcia pod okiem trenerów posiadających najwyższe kwalifikacje w Ostródzie. Udział w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Wyjazdy zagraniczne i letnie zgrupowania. Doroczne spotkania kończące rok i sezon. Integracja i rodzinna atmosfera. Takie rzeczy tylko w Akademii Piłkarskiej Ostróda. Drużyny występujące pod szyldem AP Ostróda zajmują czołowe miejsca w rozgrywkach ligi wojewódzkiej we wszystkich kategoriach wiekowych.

Popularna w Ostródzie „Apka”, w której trenuje ponad 300 piłkarzy, prowadzi nabór piłkarzy do grupy wiekowej Skrzat (roczniki 2012 i 2013).

- Wszystkich małych piłkarzy w wieku pięciu i sześciu lat zapraszamy z rodzicami na trening - zachęca Piotr Garnusz, wiceprezes i trener AP Ostróda. - Spotkanie naborowe odbędzie się w piątek (27 kwietnia) o godzinie 17.

Zajęcia dla pięcio i sześciolatków odbędą się na boisku przy ul. Parkowej 30 (Osiedle Drwęckie). Dzieci na trening powinny zabrać obuwie i strój sportowy.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages