Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Jak Morliny przejdą Wartę to zapewnią sobie utrzymanie

2018-04-17 10:20:44 (ost. akt: 2018-04-17 09:29:47)
Wtorkowe spotkanie z Wartą Kostrzyn nad Odrą rozpocznie się w hali OCSiR o godz. 18. Wstęp wolny

Wtorkowe spotkanie z Wartą Kostrzyn nad Odrą rozpocznie się w hali OCSiR o godz. 18. Wstęp wolny

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

We wtorek (17.04) pingpongiści Morlin Ostróda w meczu 19. kolejki LOTTO Superligi podejmą Wartę Kostrzyn nad Odrą. Spotkanie w hali OCSiR rozpocznie się o godz. 18. Zwycięstwo zapewni ostródzianom utrzymanie wśród najlepszych polskich drużyn.

Dzisiaj o godz. 18 w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji zespół Morlin Ostróda powalczy o trzy punkty z zamykającą tabelę Wartą Kostrzyn nad Odrą. Zespół z Kostrzyna w dotychczasowych 18 spotkaniach zgromadził 13 punktów. Czyli, mimo że zajmuje ostatnie miejsce, to Warty nie można zlekceważyć i podejść do stołu na pełnej koncentracji.

Ostródzianie w dzisiejszym meczu mogą zapewnić sobie utrzymanie w LOTTO Superlidze. Podopiecznym Tomasza Krzeszewskiego zagwarantuje to zwycięstwo. W konfrontacji z outsiderem rozgrywek ostródzianie mają zagrać w optymalnym składzie.

- Naszym celem jest zwycięstwo, zresztą jak w każdym meczu ligowym. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców wieczorem do hali, głośny i kulturalny doping jest wskazany – mówi szkoleniowiec Morlin.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages