Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Piłkarska sobota: Kormoran zagra w Ostródzie, a Płomień u siebie

2018-03-30 09:43:46 (ost. akt: 2018-03-30 10:08:21)
Piłkarze Płomienia Turznica, jak pogoda pozwoli, w sobotę zagrają u siebie z Kaczkanem Huraganem II Morąg

Piłkarze Płomienia Turznica, jak pogoda pozwoli, w sobotę zagrają u siebie z Kaczkanem Huraganem II Morąg

Autor zdjęcia: Archiwum Płomienia Turznica

Jeśli pogoda pozwoli to w sobotę (31.03) w naszym regionie rozegrane zostaną dwa mecze grupy 2 klasy okręgowej. Rolę gospodarzy będą pełniły Kormoran Zwierzewo i Płomień Turznica. Zwierzewianie swój mecz zagrają w Ostródzie.

Jeszcze kilka dni temu nic nie wskazywało na to, że Kormoran swojego meczu nie rozegra w Zwierzewie.

- Boisko jest gotowe do gry, czekamy na inaugurację wiosny przed własną publicznością - mówił Krzysztof Lipiński z Kormorana.

Jednak czwartkowe opady śniegu spowodowały, że sobotnie spotkanie zostało przeniesione na boisko boczne stadionu miejskiego Ostródzie. W związku z tym wszystkich panów, którzy chcą w sobotę wyrwać się od przedświątecznej krzątaniny zapraszamy na godz. 11 na stadion przy ul. 3 Maja. Tam Kormoran podejmie Dąb Kadyny, który w poprzedniej kolejce spotkań wygrał u siebie 3:2 z Ewingami Zalewo.

- Na tę chwilę jesteśmy gotowi do gry i kibiców zapraszamy do Turznicy w sobotę na godzinę 16 - mówi Janusz Sadowski, prezes Płomienia. - Kilka dni temu boisko było perfekcyjnie przygotowane, zwałowane. A czwartkowy śnieg trochę to wszystko popsuł. Jednak zapraszamy kibiców na mecz, będzie czekała gorąca herbata. Jeśli coś się zmieni to będziemy informowali o tym.

Płomień, który przed tygodniem przegrał 0:6 z Polonią Iłowo w sobotę na własnym boisku podejmie rezerwy Kaczkana Huraganu Morąg. Początek o godz. 16.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages