Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Śnieg nie odpuszcza, ale piłkarze Sokoła są gotowi do gry wieczorem

2018-03-29 12:07:28 (ost. akt: 2018-03-29 12:23:16)
Śnieg pada, ale derby powiatu ostródzkiego wieczorem mają dojść do skutku

Śnieg pada, ale derby powiatu ostródzkiego wieczorem mają dojść do skutku

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Padający śnieg zasypał murawę stadionu przy ul. 3 Maja. Mimo tego piłkarze ostródzkiego Sokoła są gotowi do rozegrania wieczornego meczu z Kaczkanem Huraganem Morąg. Prezes ostródzkiego klubu zapewnia, że spotkanie dojdzie do skutku. Zatem na godz. 18.45 zapraszamy kibiców.

Wieczorne trzecioligowe derby powiatu ostródzkiego między Sokołem a Kaczkanem Huraganem otwierają 21. kolejkę spotkań, która zaplanowana została na 31 marca. Padający od rana śnieg postawił pod znakiem zapytania rozegranie tego meczu. Jednak uspokoił nas prezes ostródzkiego Sokoła Jerzy Sarnecki, który przed południem zapowiedział, że derby powiatu dzisiaj o godz. 18.45 dojdą do skutku.

- Piłkarze są gotowi do gry, specjalnie rano kupiliśmy piłki do gry na śniegu, tak że wieczorem zapraszam kibiców na stadion przy ulicy 3 Maja - powiedział prezes Sarnecki. - Monitorujemy na bieżąco prognozy pogody i po godzinie 16 ma zacząć padać deszcz. My ze swojej strony jesteśmy gotowi, reszta leży po stronie operatora stadionu. Wierzymy, że murawa będzie nadawała się do rozegrania meczu.

Zatem wieczorem w Wielki Czwartek fanów piłkarskich z całego powiatu ostródzkiego zapraszamy na trybuny Stadionu Miejskiego przy ul. 3 Maja.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages