Sobota, 23 lutego 2019. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Mamy to!

2018-03-24 13:35:35 (ost. akt: 2018-03-24 13:44:01)

Autor zdjęcia: Jolanta Demczuk

Jakub Krućko z Liceum Ogólnokształcącego nr I w Ostródzie laureatem ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach.

W Auditorium Minus Uniwersytetu Warszawskiego odbył się finał Olimpiady Wiedzy o Mediach – interdyscyplinarny konkurs obejmujący wiedzę z zakresu języka polskiego, wiedzy o kulturze i społeczeństwie oraz historii. Jakub znalazł się w ścisłej finałowej 12. i tym samym uzyskał indeks na wydział dziennikarstwa wybranej polskiej uczelni, a także możliwość odbycia stażu w jednej z redakcji grupy Bauer Media. Otrzymał także cenne nagrody rzeczowe. Jakub jest uczniem klasy pierwszej i sukces jest tym bardziej znaczący.

Ogólnopolski finał był również możliwością spotkania z dziennikarzem TVN24 Bogdanem Rymanowskim, który w sposób niezmiernie zajmujący i barwny opowiadał o pracy dziennikarza. Młodzi olimpijczycy wzięli także udział w pokazie astronomicznym w Centrum Kopernik i w wykładzie prof. Radosława Pawelca na temat hybryd językowych.

Jest to również okazja do kontaktów osobistych uczniów i wymiany doświadczeń.
Opiekunem merytorycznym Kuby jest pani Jolanta Vetter, nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze LO, a także lider medialny Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie.

Jolanta VetterCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Bazyniak

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages