Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Na początku kwietnia Stomil Olsztyn mecze ligowe zagra w Ostródzie

2018-03-23 07:11:51 (ost. akt: 2018-03-22 22:35:33)
Na razie murawa przy ul. Piłsudskiego w Olsztynie nie nadaje się do rozgrywania meczów ligowych

Na razie murawa przy ul. Piłsudskiego w Olsztynie nie nadaje się do rozgrywania meczów ligowych

Autor zdjęcia: Emil Marecki

Murawa stadionu przy ul. Piłsudskiego w Olsztynie na razie nie nadaje się do rozgrywania meczów ligowych. Dlatego na początku kwietnia na razie na dwa spotkania Nice I ligi przeniesie się do Ostródy. Co będzie dalej na razie nie wiadomo.

Terminarz ligowy jest nieubłagany, tymczasem warunki boiskowe w Olsztynie na razie uniemożliwiają piłkarzom Stomilu rozgrywanie meczów na Piłsudskiego. Przed sezonem jako stadion rezerwowy zgłoszony został najlepszy i najnowszy na Warmii i Mazurach obiekt piłkarski w Ostródzie. I właśnie na początku kwietnia olsztyńscy pierwszoligowcy na pięciotysięczniku przy ul. 3 Maja rozegrają dwa mecze ligowe.

W środę (4 kwietnia) olsztynianie nadrobią zaległości z października ubiegłego roku. Wtedy z powodu złego stanu murawy Stomil nie rozegrał meczu 15. kolejki z Wigrami Suwałki. Zatem to spotkanie kibice będą mieli obejrzeć w Ostródzie. A kilka dni później w sobotę (7 kwietnia) walczący o utrzymanie w Nice I lidze piłkarze Stomilu zagrają z Pogonią Siedlce.

- Na razie umówiliśmy się na udostępnienie naszego obiektu na dwa mecze, co dalej zobaczymy - powiedział Maciej Czerkawski, dyrektor Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji, zarządzającego stadionem. - Trzeba pamiętać, że z naszego stadionu korzysta też trzecioligowy Sokół Ostróda. Tak że jak zajdzie taka potrzeba będziemy musieli sprostać potrzebom obu tych drużyn.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages