Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Czas promocji Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie

2018-03-14 10:34:23 (ost. akt: 2018-03-14 10:39:14)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Rozpoczął się czas kiedy uczniowie klas trzecich gimnazjum podejmują ważną dla siebie decyzję, czyli w jakiej szkole kontynuować naukę.

Chcąc ułatwić im ten wybór staramy się jak najlepiej zapoznać gimnazjalistów z naszą ofertą edukacyjną. Przybliżamy naszym potencjalnym kandydatom też dziedziny, w których będą mogli rozwijać swoje pasje poprzez udział w kołach zainteresowań, różnych akcjach, uroczystościach, wolontariacie czy sporcie.

Dlatego jesteśmy obecni na targach i giełdach organizowanych przez gimnazja ale również spotykamy się z młodzieżą w klasach nawiązując bezpośredni kontakt. Możemy w ten sposób nie tylko przekazać informacje, ale też pokazać przyjazną atmosferę jaka panuje w Bażyniaku.

Odwiedziliśmy już Małdyty, Lipowo i Pietrzwałd. Wszędzie jesteśmy bardzo mile przyjmowani. Uczniowie są zainteresowani spotkaniami ponieważ zawsze na każdym z nich mogą trochę poeksperymentować z fizyką i uczestniczyć w warsztatach z doświadczeniami dotyczącymi tego przedmiotu.

Całość w atmosferze zabawy i nowych wrażeń pozostaje w pamięci uczniów gimnazjum a my mamy nadzieję, że to wszystko przyda się podczas decydowania o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej i życzymy im jak najlepszych wyborów.
Jolanta Demczuk, Wioletta EwartowskaPolub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Bazyniak

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages