Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Jeden punkt w dwóch meczach rezerw ostródzkich Morlin [zdjęcia]

2018-03-12 09:07:57 (ost. akt: 2018-03-12 09:25:51)
Krystian Kawiak (z prawej) w dwóch weekendowych meczach zdobył trzy punkty

Krystian Kawiak (z prawej) w dwóch weekendowych meczach zdobył trzy punkty

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Popracowali trochę w weekend pingpongiści Morlin II Ostróda. Występujące w grupie mistrzowskiej II ligi rezerwy we własnej hali w sobotę zmierzyły się z Fructoplantem Gąbin, a dzień później w derbach Warmii i Mazur podejmowały Mlexer Elbląg.

Drużyna Morlin II ma zapewniony ligowy byt wśród drugoligowców, a w grupie mistrzowskiej rywalizuje o jak najwyższe miejsce. Podopieczni Tomasza Sposoba w sobotę w hali OCSiR punktami podzielili się zespołem z Gąbina. Mecz zakończył się remisem 5:5, a w ostródzkim zespole punktowali Mateusz Lipiński 2, Jakub Kuźmicz, Krystian Kawiak i Kacper Petaś.

W niedzielę do Ostródy przyjechał elbląski Mlexer, w którego składzie wystąpili m.in. byli zawodnicy Morlin Gierogij Rubinstein i Ryszard Grzelak. Obaj stracili w hali OCSiR po punkcie. Rubinstein w drugiej grze skreczował w pojedynku z Kawiakiem, a Grzelak nie dał rady w pojedynku z grającym stylem obronnym Kuźmiczem.

Z Mlexerem w zespole ostródzkim zabrakło chorego Lipińskiego. Zastąpił jego Igor Jankowski, który odważnie zaczął drugi swój występ i wygrał pierwszego seta. Jednak na więcej dużo starszy i bardziej doświadczony Grzelak nie pozwolił młodzianowi z Ostródy.

• Morliny II Ostróda - Mlexer Elbląg 4:6
Punkty dla Morlin II: Kawiak 2, Kuźmicz, PetaśPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages