Piątek, 22 listopada 2019. Imieniny Cecylii, Jonatana, Marka

W kolejnym zimowym sparingu Sokół Ostróda wygrał z Motorem Lubawa

2018-02-25 08:07:49 (ost. akt: 2018-02-25 08:25:28)
Na sztucznej murawie przy 3 Maja Sokół Ostróda pewnie wygrał z Motorem Lubawa

Na sztucznej murawie przy 3 Maja Sokół Ostróda pewnie wygrał z Motorem Lubawa

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Czwartoligowy Motor Lubawa w sobotnie popołudnie był kolejnym sparingpartnerem ostródzkiego Sokoła. Goście w pierwszej połowie toczyli wyrównany bój i nawet objęli prowadzenie. Po przerwie gospodarze zagrali skuteczniej i odnieśli pewne zwycięstwo.

W składzie Motoru zagrała większa liczba ostródzian aniżeli w ekipie gospodarzy. W lubawskim zespole wystąpili m.in. Piotr Sikora, Roman Śnieżawski, Tomasz Śnieżawski, Andrzej Burchart czy Mateusz Szymański.

W temperaturze grubo poniżej zera kolejny zimowy sparing rozegrali podopieczni Sławomira Majaka.W pierwszej połowie nie brakowało nerwowych momentów Szczególnie wtedy gdy ostródzianie wykonywali rzut wolny i piłka trafiła w rękę jednego z piłkarzy stojących w murze ustawionym w polu karnym. Trener Majak aż wbiegł na boisko z pretensjami do arbitra, ale jedynie sobie pokrzyczał. Później prowadzenie objęli lubawianie.

Gospodarze po przerwie zagrali dużo lepiej. Na zmrożonej sztucznej murawie szybciej operowali piłką. Szybko uzyskali przewagę, którą udokumentowali trzema golami. Na dwa tygodnie przed inauguracją rundy wiosennej wygrali z czwartoligowcami z Lubawy.

Sokół Ostróda – Motor Lubawa 3:1 (0:1)
0:1 - (33), 1:1 - Kajca (61 karny), 2:1 - Pluta (76), 3:1 - Kuciński (83)
SOKÓŁ: Mikołajczyk – Ewertowski, Pluta, Maternik, Kuciński, Korzeniewski, Otręba, Kajca, Jankowski, Mlonek, Gajewski oraz Bąbel, Paczkowski, Smyt, Michalski, Rosoliński, Wójcik.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages