Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

W niedzielę na maksa gramy dla Maksa! Pomagamy mu wygrać z chorobą

2018-02-24 09:00:00 (ost. akt: 2018-02-24 09:27:09)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Każdy komu nie jest obojętny los innych w niedzielę (25.02) powinien pojawić się w sali kameralnej ostródzkiego amfiteatru. Odbędzie się tam koncert charytatywny Gramy na Maksa.

Jeszcze do niedawna, jak wielu jego rówieśników, grał w piłkę i cieszył się życiem. Jednak od kilku miesięcy 10-letni Maksymilian rozgrywa najważniejszy mecz swojego życia. Chłopiec choruje na białaczkę. Jakby tego było mało, to kilka miesięcy temu spłonął jego dom rodzinny w Szyldaku.

Chłopiec potrzebuje pomocy, głównie finansowej, żeby móc toczyć walkę z nowotworem. Na pomoc 10-latkowi ruszyła społeczność miasta i gminy Ostróda. W niedzielę będzie okazja na jeszcze większą pomoc dla chorego Maksa. W sali kameralnej ostródzkiego amfiteatru odbędzie koncert charytatywny Gramy na Maksa.

Podczas koncertu będzie można posłuchać takich kawałków jak „Wieża radości, wieża samotności” lub „Kocham cię jak Irlandię”, ponieważ wystąpią legendy polskiego rocka Sztywny pal Azji i Kobranocka. Podczas koncertu odbędzie się licytacja atrakcyjnych gadżetów.

Wstęp biletowany w cenie 35 PLN. Całkowity dochód z koncertu przeznaczony zostanie rzecz Maksa.
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages