Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Winkiel Lubajny zdobył mistrzostwo w Staszic Lidze

2018-02-20 14:40:27 (ost. akt: 2018-02-20 11:46:01)
Najlepsi piłkarze 14. edycji Staszic Ligi

Najlepsi piłkarze 14. edycji Staszic Ligi

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Szkolne ligi mają to do siebie, że ich uczestnicy mają oryginalne nazwy. Winkiel Lubajny czy Bez Nazwy to czołowi uczestnicy 14. edycji szkolnych rozgrywek piłkarskich Staszic Liga 2017/2018. Po główne trofeum sięgnął Winkiel.

Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Staszica o mistrzostwo rywalizowali od listopada ubiegłego roku. W finałowym starciu o miejsca na podium zmierzyły się wspomniany Winkiel, Drewnoplast, Lider i Bez Nazwy 2017. Jednostronny przebieg miał mecz o 3. miejsce, w którym Lider rozbił Drewnoplast aż 13:1.

Bardziej emocjonujące było spotkanie o mistrzostwo, gdzie na zwycięzcę czekały puchar i mistrzowski tort. W starciu „bezimiennych” z Winklem ci drudzy wygrali 4:1 i odebrali główne trofea.

Organizatorzy przyznali indywidualne wyróżnienia, które odebrali: najlepszy bramkarz – Mateusz Laskowski (Winkiel Lubajny); najlepszy obrońca – Dawid Rydel (Lider); najwszechstronniejszy – Mariusz Nowakowski (Bez Nazwy); najlepszy napastnik – Bartosz Lejtyman (Winkiel); najwaleczniejszy – Artur Drozd (Winkiel); odkrycie ligi – Wojciech Kostros (Bez Nazwy).
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages