Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Winners trzeci raz z kolei siatkarskim mistrzem Ostródy

2018-02-19 13:10:59 (ost. akt: 2018-02-19 13:13:41)
Winners - trzykrotni siatkarscy mistrzowie Ostródy

Winners - trzykrotni siatkarscy mistrzowie Ostródy

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Od trzech sezonów w ostródzkiej amatorskiej I lidze siatkówki nie ma mocnych na drużynę Winnersa. Siatkarze tego zespołu okazali się lepsi od koalicji ostródzkiej SMS i trzeci raz kolei sięgnęli po amatorskie mistrzostwo Ostródy.

W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji zakończył się kolejny sezon rozgrywek amatorskiej I ligi. I trzeba przyznać, że wszystko jest po staremu, ponieważ na parkiecie hali OCSiR niezmiennie panuje Winners. Jednak poniekąd na własną prośbę starzy nowi mistrzowie o tytuł musieli walczyć do ostatniej kolejki.

- Przydarzyła nam się koszmarna wpadka w meczu ze zdegradowanym akurat do II ligi zespołem Libra Brzydowo, pojawiliśmy się wtedy bez składu i niespodziewanie przegraliśmy – mówi Jakub Rosołowski, zawodnik Winnersa. - I w ostatnim spotkaniu z SMS I Ostróda musieliśmy wygrać 3:1 lub 3:0 żeby obronić mistrzostwo.

Mistrzowie spisali się po mistrzowsku i po dość dramatycznym spotkaniu spełnili warunek, wygrywając pojedynek o 1. miejsce 3:1 (30, 15, -21, 23). Zatem Winners nie oddał mistrzowskiej korony.

Pozostałe wyniki ostatniej kolejki: SMS II Ostróda – OSP Ostróda 3:1 (16, 21, -21,28), Libra Brzydowo – Buder GA 0:3 (-19, -20, -16).

Wicemistrzostwo zdobyła drużyna SMS I, a 3. miejsce zajęła SMS II.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages