Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Drużyny żaków Sokoła Ostróda zdominowały turniej w Lubawie

2018-02-19 16:01:40 (ost. akt: 2018-02-19 13:21:57)
Piłkarze Sokoła byli najlepsi podczas rywalizacji w Lubawie

Piłkarze Sokoła byli najlepsi podczas rywalizacji w Lubawie

Autor zdjęcia: Archiwum

Młodzież ostródzkiego Sokoła rządziła i dzieliła na turnieju zorganizowanym przez Lubawską Akademię Piłkarską. Pierwsza ekipa podopiecznych Andrzeja Burcharta w Lubawie była najlepsza, a tuż za podium zawody zakończyła druga drużyna żaków Sokoła.

Ostródzkie drużyny zdominowały rywalizację w fazie grupowej i zakwalifikowały się do rundy play off. Oba zespoły przebrnęły zwycięsko przez ćwierćfinały i w półfinale doszło do derbów Ostródy. Piłkarze trenera Burcharta w regulaminowym czasie zagrali na remis. O tym kto zagra w finale zadecydowała seria rzutów karnych, w której lepszy był Sokół I. Żakom z „dwójki” przyszło wystąpić w meczu o 3. miejsce, który 0:2 przegrali z rówieśnikami z Lidzbarka Welskiego.

Sokół I w meczu o 1. miejsce zmierzył się z gospodarzami z Lubawskiej Akademii Piłkarskiej I. Kroczący od wygranej do wygranej ostródzianie podtrzymali zwycięską passę. Wygrali 1:0 i i zdobyli mistrzostwo.

W mistrzowskim składzie Sokoła wystąpili: Natan Treder, Wiktor Bojar, Mateusz Klimowski, Karol Ruczyński, Mateusz Kopowicz, Oliwier Wierszewski, Wiktor Wereda, Janek Łazowski.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages