Sobota, 23 lutego 2019. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Przy szachownicach promowali Grand Prix Trzech Półmaratonów

2018-02-18 16:32:54 (ost. akt: 2018-02-18 12:38:51)
Szachowa promocja Grand Prix Trzech Półmaratonów

Szachowa promocja Grand Prix Trzech Półmaratonów

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W Galerii Jeziorak w Iławie rozegrany został turniej szachowy, promujący Grand Prix Trzech Półmaratonów rozgrywanych w Ostródzie, Iławie i Grudziądzu. Przy szachownicach dobrze wypromowana została Ostróda, bo promocyjną rywalizację wygrali ostródzcy szachiści.

Turniej szachowy trzech miast Ostródy, Iławy i Grudziądza rozegrany w iławskiej Galerii Jeziorak to forma promocji trzech półmaratonów, które w tym rozegrane zostaną we wspomnianych miastach. W Grudziądz dystans ponad 21 km biegacze pokonują Śladami Bronisława Malinowskiego, w Iławie jest bieg im. Antoniego Gierszewskiego. Natomiast w Ostródzie 10 czerwca zapraszamy do udziału w Półmaratonie św. Jerzego.

Szachowe zmagania zdominowali uczniowie ostródzkiego LO im. Jana Bażyńskiego Aleksandra Wierzbowska i Bartosz Trzeciak. Oby równie dobrze ostródzianom poszło w rywalizacji na trasie półmaratonów. Na drugim miejscu szachowe współzawodnictwo zakończyli reprezentanci Grudziądza przed ekipą Iławy.

Szachowej rywalizacji na okoliczność promocji Grand Prix Trzech Półmaratonów patronowali włodarze wspomnianych miasta prezydent Grudziądza Robert Malinowski, burmistrz Ostródy Czesław Najmowicz i burmistrz Iławy Adam Żyliński.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages