Siatkarze Jokersa wygrali rozgrywki amatorskiej II ligi

2018-02-16 13:10:13(ost. akt: 2018-02-16 13:23:27)
Jokers wygrał amatorskie zmagania w II lidze

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Od października ubiegłego roku w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbywała się rywalizacja siatkarzy w amatorskiej II lidze. Na parkiecie hali przy ul. Kościuszki najlepiej poradzili sobie siatkarze Jokersa, którzy zajęli 1. miejsce.
Podczas amatorskiej rywalizacji o mistrzostwo na drugim froncie siatkarzy i awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy wzięło udział siedem zespołów. Amatorzy od października ubiegłego roku walczyli o mistrzowską koronę. Podczas współzawodnictwa drugoligowcy rozegrali 42 spotkania mistrzowskie.

Na tym dystansie najlepiej w hali OCSiR przy ul. Kościuszki spisali się zawodnicy występujący pod szyldem Jokers, którzy zajęli 1. miejsce i wywalczyli awans do I ligi. Na drugim stopniu podium rywalizację zakończyła ekipa Lidera, a 3. pozycję wywalczyli siatkarze Leśnika. Najlepszym zawodnikiem drugoligowych zmagań został wybrany Miłosz Sawicki z ekipy Jokers.