środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Gol Brodnica wyjechał z pucharem starosty ostródzkiego [zdjęcia]

2018-02-13 10:43:37 (ost. akt: 2018-02-13 11:23:41)
Piłkarze AP I Ostróda zajęli 3. miejsce w turnieju o puchar starosty ostródzkiego

Piłkarze AP I Ostróda zajęli 3. miejsce w turnieju o puchar starosty ostródzkiego

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Drużyna Gola Brodnica zdominowała halowy turniej piłkarski 11-latków o puchar starosty ostródzkiego. Były to czwarte tej zimy zawody zorganizowane przez Akademię Piłkarska Ostróda. Nieźle spisali się też gospodarze, ekipa AP I Ostróda zajęła 3. miejsce.

W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji już po raz czwarty w tym sezonie zimowym turniej halowy dla młodych piłkarzy zorganizowała Akademia Piłkarska Ostróda. Podobnie jak we wcześniejszych imprezach organizowanych przez "Apkę" do rywalizacji stanęło dziesięć zespołów. Podczas zmagań piłkarzy z rocznika 2007 najlepiej na parkiecie OCSiR poradzili sobie 11-latkowie z Gola Brodnica, którzy w drodze po tytuł mistrzowski w półfinale wyeliminowali AP I Ostróda prowadzoną przez trenera Radosława Teliszewskiego. Półfinałową konfrontację ostródzianie przegrali 0:2.

Gospodarze humory poprawili sobie w finale pocieszenia, którego stawką było 3. miejsce. Zmierzyli się z MKS Korsze i po regulaminowym czasie gry wynik był nierozstrzygnięty 0:0. Na szczęście piłkarze "Apki" lepiej wykonywali rzuty karne, wygrali 2:1 i zajęli miejsce na najniższym stopniu podium. A Gol Brodnica w finale okazał się lepszy od Pisy Barczewo i zgarnął puchar starosty ostródzkiego.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages