Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Poszukiwany za rozbój i narkotyki został zatrzymany przez policjantów i wrócił za kratki

2018-02-11 11:43:23 (ost. akt: 2018-02-11 11:51:13)

Autor zdjęcia: Policja

Ostródzcy kryminalni zatrzymali 29- latka poszukiwanego za rozbój i narkotyki. Mężczyzna ma do odbycia karę blisko 5 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany przebywał już w zakładzie karnym, jednak nie powrócił z przepustki.

29- latek był poszukiwany przez wrocławski sąd listem gończym za rozbój i narkotyki. Ponadto nakaz doprowadzenia go do aresztu wydał także sąd w Ostródzie. Mężczyzna przebywał już w zakładzie karnym za popełnione przestępstwa, jednak nie powrócił z przepustki za kratki.

Według ustaleń ostródzkich kryminalnych poszukiwany ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą. Kilka dni temu na podstawie szeregu przeprowadzonych czynności uzyskali informację, że 29- latek przyjechał do Polski i przebywa w Ostródzie w wynajętym przez siebie mieszkaniu. Natychmiast pojechali we wskazany adres. Faktycznie, zastali tam poszukiwanego męzczyznę. Mieszkaniec Łukty był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy, jednak nie stawiał oporu.

Zatrzymany trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe lata. Jego kara pozbawienia wolności prawdopodobnie się wydłuży, ponieważ przeciwko zatrzymanemu toczy się kolejne postępowanie karne w sprawie przywłaszczenia.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages