Jarosław zrewanżował się Morlinom i został liderem LOTTO Superligi

2018-01-25 07:42:06(ost. akt: 2018-01-25 08:00:18)
Dmitrij Prokopcow wygrał tylko jednego seta w meczu z wiceliderem

Tenisiści stołowi Morlin Ostróda porażką rozpoczęli rundę rewanżową LOTTO Superligi. Ostródzianie wprawdzie prowadzili po pierwszej grze. Jak się później okazało były to miłe złego początki. Z kompletem punktów z Ostródy wyjechał Kolping Frac Jarosław.
Mecz z wiceliderem LOTTO Superligi pięknie rozpoczął się dla gospodarzy. Po czterech setach Wang Zhen wygrał z Paulem Drinkhallem i Morliny prowadziły w meczu 1:0. Później do stołu podszedł Dmitrij Prokopcow, który dość łatwo wygrał pierwszego seta z Tomislavem Pucarem. Jednak Chorwat wyciągnął wnioski z pierwszej partii, w kolejnych na niewiele pozwolił zawodnikowi Morlin i wygrał 3:1.

W trzeciej grze Bartosz Such szybko przegrał z Patrykiem Zatówką. A w czwartym pojedynku wieczoru Wang nie poradził sobie z Pucarem. Chorwat wygrał 2:0.

Zespół z Podkarpacia w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji zwyciężył 3:1, zrewanżował się ostródzianom za jesienną porażkę i awansował na 1. miejsce w tabeli.

Morliny Ostróda - Kolping Frac Jarosław 1:3
Wang Zhene - Paul Drinkhall 3:1 (9, -9, 5, 4), Dmitrij Prokopcov - Tomislav Pucar 1:3 (6, -7, -3, -9), Bartosz Such - Patryk Zatówka 0:3 (-7, -5, -7), Wang - Pucar 0:2 (-5, -8)