Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Pyszne smaki nad Drwęckim. Znamy zwycięzcę Walentynkowego konkursu!

2018-01-26 10:30:00 (ost. akt: 2018-02-13 15:49:04)

Autor zdjęcia: Arch. Lalo

Można tu dojechać lub dopłynąć. Restauracja Lalo w Ostródzie ma najlepszą „miejscówkę” w mieście. Z jednej strony główna ulica, z drugiej bulwar jeziora i malownicze zachody słońca nad Drwęckim.

Najpierw oddajmy głos gościom. Co sądzą o Restauracji Lalo? Na stronie internetowej możemy przeczytać wiele ciekawych komentarzy, między innymi takie: — Wstąpiliśmy na obiad jadąc trasą Augustów-Gdańsk i to był świetny widok. Urocza lokalizacja, ładny wystrój i widok za oknem restauracji. Jedzenie smaczne, miła obsługa :) Dziękujemy — napisała Anula.

Większość gości zwraca uwagę nie tylko na to, co serwuje szef kuchni, ale również na położenie lokalu. Lalo dosłownie „wchodzi” w jezioro na bulwarze Jeziora Drwęckiego, a taras jest wspaniałym punktem widokowym na zatokę jeziora. Stąd można podziwiać przy kolacji najpiękniejsze zachody słońca...

Dla naszych czytelników Restauracja Lalo przygotowała niespodziankę. To kolacja dla dwóch osób w walentynkowy wieczór 14 lutego. Do tego nocleg ze śniadaniem w pobliskim Hotelu Promenada.

Jak można zdobyć zaproszenie? Wystarczy przynieść lub przesłać trzy prawidłowo wypełnione kupony do dnia 9 lutego do godz. 14. Znajdziecie je w Gazecie Ostródzkiej i Gazecie Olsztyńskiej.

Na kupony czekamy w redakcji Gazety Olsztyńskiej (kupony publikowane są w poniedziałki, czwartki i piątki) oraz w redakcji Gazety Ostródzkiej. Żeby wzięły udział w konkursie, trzeba je dostarczyć do piątku 9 lutego do godz. 14. Szczęśliwy zwycięzca zostanie wybrany 12 lutego i tego samego dnia zostanie poinformowany. Zapraszamy do zabawy!

Uwaga! Znamy zwycięzcę konkursu!

Przypomnijmy pytanie konkursowe: Jaki kolor jest kolorem miłości?

Kolor "włosów mojej żony i policzków mojego syna" - napisał pan MAREK PIOTRZKOWSKI z Olsztyna, który wygrał kolację i nocleg w Ostródzie. Gratulujemy! I dziękujemy wszystkim za udział w zabawie.


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages