Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Piłkarze Korony Ostrołęka wygrali turniej o puchar R-GOL [zdjęcia]

2018-01-15 09:21:45 (ost. akt: 2018-01-15 09:51:38)
Turniej o puchar R-GOL był trzecim zorganizowanym tej zimy przez AP Ostróda

Turniej o puchar R-GOL był trzecim zorganizowanym tej zimy przez AP Ostróda

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Piłkarze urodzeni w 2010 roku i młodsi rywalizowali w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji o puchar ufundowany przez firmę R-GOL. Spośród dziesięciu zespołów, które stanęły do rywalizacji najlepsze zawody rozegrała Korona Ostrołęka.

Wielu z uczestników turnieju miało jeszcze trudności z wiązaniem butów, ale wszyscy z wielkimi sercami do walki. W trzecich zawodach halowych organizowanych przez Akademię Piłkarska Ostróda do rywalizacji stanęło dziesięć drużyn.

Na turniej wprawdzie nie dojechali piłkarze Stomilu Olsztyn, ale tych w trybie awaryjnym zastąpiła trzecia, stworzona na poczekaniu, drużyna ostródzkiej AP. Piłkarze z "Apki" w hali OCSiR zajęli miejsca w dolnych rejonach turniejowej tabeli. Na 9. pozycji zawody zakończyła ekipa AP II. Dwie drużyny z Ostródy - AP I i AP III - spotkały się w meczu o 7. miejsce. Spotkanie w regulaminowym czasie gry zakończyło się remisem 0:0, a serię rzutów karnych 2:1 wygrali piłkarze z AP III.

Puchar R-GOL trafił w ręce piłkarzy Korony Ostrołęka, którzy w finale 1:0 pokonali rówieśników z Małego Jezioraka Iława. Na 3. miejscu turniej zakończyła Pisa Barczewo, która po rzutach karnych pokonała (3:2) MKS Korsze.

Królem strzelców turnieju o puchar R-GOL został Mateusz Gwara (Korona), a najlepszym bramkarze uznano Ksawergo Ładę (Korona).Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages