Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Od soboty zapraszamy na sztuczne lodowisko na stadionie miejskim

2017-12-15 06:10:51 (ost. akt: 2017-12-15 15:16:39)
Sztuczne lodowisko będzie otwarte od soboty

Sztuczne lodowisko będzie otwarte od soboty

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Dzieciom i młodzieży wystarczy 6 zł, a dorosłym 12 zł. Tyle potrzeba, żeby przez godzinę poślizgać się w wypożyczonych łyżwach na sztucznym lodowisku, które powstało właśnie na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. 3 Maja. Zapraszamy od soboty (16 grudnia).

Sztuczna tafla lodowa na stadionie jest już gotowa na przyjęcie pierwszych łyżwiarzy. Oficjalnie lodowisko swoje podwoje otworzy w sobotę (16 grudnia).

- Jeśli aura będzie sprzyjająca to z jego uroków goście będą mogli korzystać przynajmniej do połowy lutego - mówi Maciej Czerkawski, dyrektor Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Lodowisko będzie czynne codziennie od godz. 9 do 20. Tak że amatorów jazdy na łyżwach na 3 Maja maja zapraszamy w dzień i wieczorem. Popołudniami, kiedy zapadnie już zmrok taflę rozświetli oświetlenie ustawione wokół obiektu ze sztucznym lodem. Będzie też coś dla miłośników łyżwiarstwa figurowego, lubiących jeździć przy muzyce, ponieważ przy lodowisku są ustawione głośniki. Zatem od soboty do połowy lutego polecamy zabawę na lodowisku.

Na lodowisko można przychodzić ze swoimi łyżwami. Ale na obiekcie otwarta jest wypożyczalnia. Dzieci i młodzież (do 18 lat) za godzinę jazdy zapłacą 3 zł, a dorośli 6 zł. Dzieci i młodzież za wypożyczenie pary łyżew na godzinę zapłacą 3 zł, zaś dorosłych będzie to kosztowało 6 zł. Ostrzenie pary łyżew - 8 zł.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages