Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

W kradzionej torbie próbował wynieść ze sklepu alkohol

2017-12-07 09:41:11 (ost. akt: 2017-12-07 09:44:40)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: archiwum wm.pl

Przed sądem rodzinnym odpowie młody mieszkaniec Ostródy. 16- latek ukradł z jednego z ostródzkich supermarketów alkohol o łącznej wartości ponad 2 tysięcy złotych. Butelki z trunkiem wynosił w torbie podróżnej, za którą również nie zapłacił.

Mówi się, że młodość rządzi się swoimi prawami, jednak, gdy zachowanie młodzieży wykracza poza normy prawa, nie pozostają oni bezkarni. Tak będzie również w przypadku 16- letniego mieszkańca Ostródy, który dokonał kradzieży sklepowej na kwotę ponad 2 tysiące złotych.


Ochroniarz jednego z ostródzkich supermarketów przeglądając nagrania z monitoringu zauważył młodego mężczyznę, który spakował kilkanaście butelek alkoholu do torby podróżnej i wyszedł ze sklepu nie płacą za towar. Informację tą przekazał swojemu zmiennikowi.

Kilka godzin później pracownik zauważył w sklepie tego samego młodego mężczyznę. Podejrzewając, że może ponownie dokonać kradzieży obserwował go.16- latek wziął z półki torbę sportową i zaczął pakować do niej butelki z alkoholem.

Następnie próbował wyjść ze sklepu, jednak tam czekał już na niego pracownik ochrony. Mężczyzna ujął chłopaka i wezwał na miejsce policjantów.
Funkcjonariusze zatrzymali młodego mieszkańca Ostródy i osadzili go w Policyjnej Izbie Dziecka.

Ma on na sumieniu kradzież dwóch toreb sportowych i blisko 20 butelek alkoholu o łącznej wartości ponad 2.000 złotych. Za popełniony czyn karalny odpowie przed sądem rodzinnym. To tam zostanie podjęta decyzja o jego dalszym losie.

Źródło: Policja

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ostróda #2392740 | 178.235.*.* 7 gru 2017 15:19

    Rulez !!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages