środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Kiermasz świąteczny w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji

2017-12-08 06:00:00 (ost. akt: 2017-12-07 15:58:58)

Świątecznie i sportowo będzie w sobotę i niedzielę (9 i 10 grudnia) w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Zapraszamy na kiermasz i turniej tenisa stołowego.

Wszystko zacznie się w sobotę o godz. 10, gdy nastąpi otwarcie stoisk handlowych. Od godz. 11 pokazy kulinarne z degustacją, których motto brzmi "Dziczyzna z warmińsko-mazurskich lasów". Uroczyste rozpoczęcie kiermaszu i inauguracja Strefy Inspiracji o godz. 12, a kiermasz potrwa do godz. 17. Podobnie będzie w niedzielę. Na kiermasz zapraszamy w godz. 10-14. Tego dnia mottem pokazów kulinarnych będzie "Lubawska wieprzowina na polskich stolach".

Na kiermasz zapraszają miasto i gmina Ostróda oraz sponsorzy. Wśród nich Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie.
— Okres przedświąteczny to czas podejmowania decyzji o zakupach świątecznych — mówi Dariusz Wasiela, zastępca dyrektora OT KOWR. — Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa pragnie umożliwić i ułatwić podjęcie takich rozstrzygnięć poprzez wyjście do konsumenta z produktami tradycyjnymi wysokiej jakości pochodzącymi od naszych regionalnych wytwórców. Szczególną uwagę klientów chcemy zwrócić na produkty lokalne wyroby z drobiu, ryb, przetwory mleczarskie i tradycyjne wędliny wytwarzane przez warmińsko-mazurskich producentów. Kiermaszowi będzie towarzyszyć stoisko „Polska Smakuje” gdzie będzie można przed zakupem skosztować produktów zakupionych wystawców.


Zapraszamy w imieniu organizatorów w najbliższy weekend do hali OCSiR. Kiermasz będzie towarzyszył ważnej sportowej imprezie. W tym czasie w hali odbywać się będzie 2. Turniej Grand Prix Polski juniorów w tenisie stołowym. Przy stołach zobaczymy najlepszych młodych polskich tenisistów.  Oni zagrają w hali przy ulicy T. Kościuszki.

Szczegóły na plakacie

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages