Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Góra Idzbark pierwszym liderem w gminnej halówce [zdjęcia]

2017-12-04 12:25:08 (ost. akt: 2017-12-04 12:31:52)
Do walki o mistrzostwo gminy Ostróda przystąpiło 14 drużyn

Do walki o mistrzostwo gminy Ostróda przystąpiło 14 drużyn

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Ponad siedem goli w jednym spotkaniu padło średnio w inauguracyjnej kolejce 6. edycji Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej w Samborowie. Najlepiej w sezon 2017/2018 weszli piłkarze Góry Idzbark, którzy najwyżej pokonali Pakę Tadzia i zostali pierwszymi liderami.

Siedem meczów, 52 strzelone bramki, trzej piłkarze z czterema trafieniami na koncie. Po pierwszej kolejce spotkań następne zapowiadają się niezwykle ciekawie. Na początek gminnej halówki najskuteczniejsi byli Łukasz Goździejewski (Paka Sambrowo), Karol Raczyński (Oldboys Turznica) i Marcin Kostiok (Iskra Smykówko) – wszyscy strzelili po 4 bramki.

Ciekawostką 6. edycji GLHPN jest fakt, że pierwszy raz w historii ligi w Samborowie w rozgrywkach bierze udział piłkarka. W ekipie OSP Brzydowo występuje Paulina Goszczyńska, która na razie nie pomogła kolegom w zdobyciu punktów.

Do końca emocje były w meczu Terra Durąg z Atakiem Reszki, równo z końcowa syreną zwycięskiego gola i swojego trzeciego w tym spotkaniu strzelił Bogdan Ewartowski.

Wyniki 1. kolejki GLHPN: WAKS Płomień Turznica – Samborowo I 8:1, FC Toronto – Pietrzwałd 3:2, Iskra I Smykówko – Iskra II Smykówko 6:1, Oldboys Turznica – OSP Brzydowo 8:2, Terra Durąg – Atak Reszki 3:2, Paka Samborowo – Husaria Lichtajny 7:0, Góra Idzbark – Paka Tadzia 9:0.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages