Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Kobieca reprezentacja Polski w futsalu zagra z Finlandią w Ostródzie

2017-11-09 10:48:53 (ost. akt: 2017-11-09 11:25:22)
Ostatnio reprezentantki Polski 4:3 pokonały reprezentację Ukrainy

Ostatnio reprezentantki Polski 4:3 pokonały reprezentację Ukrainy

Autor zdjęcia: Archiwum Łączy nas piłka

Polskie piłkarki upodobały sobie Ostródę. Po piłkarskiej reprezentacji seniorek na kilkudniowe zgrupowanie nad Drwęcę przyjedzie futsalowa kadra pań. Przy tej okazji Biało-czerwone w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji zmierzą się z Finlandią.

Piłkarskie reprezentacje kobiet upodobały sobie ostatnio Ostródę jako bazę pobytową podczas kilkudniowych zgrupowań. Nie udało się podczas Euro 2012 gościć jednej z reprezentacji europejskich, ale powoli w jakimś sensie ten sen się ziszcza w wydaniu żeńskim.

Kilka tygodni temu w Ostródzie przebywała kadra Polski seniorek, która podczas tygodniowego zgrupowania rozegrała dwa zwycięskie mecze z Estonią i Grecją. W przyszłym tygodniu walory sportowe miasta nad Drwęcą sprawdzi futsalowa reprezentacja Polski, która będzie przebywała w dniach 15-19 listopada.

Podczas tego zgrupowania Polki rozegrają dwa spotkania kontrolne z reprezentacją Finlandii. Gospodarzem pierwszego meczu będzie Lubawa (18 listopada) godz. 18. Rewanż dzień później rozegrany zostanie w Ostródzie w hali OCSiR przy ul. Kościuszki, początek o godz. 14.

Wstęp na oba spotkania będzie bezpłatny. Na kibiców będą czekały darmowe bilety, do odbioru będą w dniu meczów przy wejściu do hali (dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem). Zapraszamy.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages