Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

W sobotę karatecy zapraszają do Ostródy na IKO Mazury Cup 2017

2017-11-03 09:10:25 (ost. akt: 2017-11-03 07:47:03)
Ostródzcy karatecy zapraszają na sobotni turniej IKO Mazury Cup 2017

Ostródzcy karatecy zapraszają na sobotni turniej IKO Mazury Cup 2017

Autor zdjęcia: Archiwum OKKK

Lubicie sztuki walki i karate kyokushin, to w sobotę (4 listopada) musicie odwiedzić halę Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Od godziny 10.30 rozgrywany tam będzie turniej IKO Mazury Cup 2017. Do rywalizacji stanie blisko 400 karateków z Polski i Rosji.

Ponad 100 kategorii wagowych, do rozdania ponad 400 kompletów medali. To czeka na uczestników sobotniego turnieju IKO Mazury Cup 2017. W tym roku będą to największe zawody kyokushin karate na Warmii i Mazurach.
Rywalizacja odbędzie się w konkurencjach kata i kumite (semi contact i full contact). W tej pierwszej ostródzcy kibice będą mogli zobaczyć w akcji ostródziankę Natalię Stachowicz. Dla najmłodszych uczestników zaplanowano tzw. walki pierwszego kroku.

Ostródzki Klub Kyokushin Karate będzie reprezentowany przez ponad 30 zawodników.

- Pracujemy nad tym żeby było to wielkie wydarzenie sportowe i święto karate kyokushin w Ostródzie – mówi Artur Małż, organizator IKO Mazury Cup 2017. - Dlatego zapraszamy wszystkich fanów sportu, tym bardziej że wstęp na Mazury Cup będzie wolny.

Spore atrakcje organizatorzy przygotowali na okoliczność oficjalnego otwarcia IKO Mazury Cup 2017, które zaplanowane jest na godz. 14.

- Zaczniemy wystąpieniami zaproszonych gości – informuje trener Małż. - następnie odbędą się małe pokazy sportowe. Zaczniemy występami naszych reprezentantów MMA Team Ostróda, którzy w grudnie we Florencji wystąpią na mistrzostwach świata K-1. Będzie pokaz wielokrotnego mistrza Polski w kulturystyce, reprezentanta na grudniowe mistrzostwa świata, które odbędą się w Rumunii. Tak że będzie się działo.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages