Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Więcej policjantów na drogach i zmiana organizacji ruchu

2017-11-01 10:36:43 (ost. akt: 2017-11-01 10:44:17)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Trwa policyjna akacja "Znicz". Na drogach jest więcej policjantów. Są również zmiany organizacji ruchu na dojazdach do cmentarzy na terenie powiatu ostródzkiego.

Policjanci ruchu drogowego wspomagani przez innych funkcjonariuszy będą dbali o bezpieczeństwo użytkowników dróg. Skupią się głównie na zapewnieniu płynności ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych oraz w rejonie cmentarzy. Będą także kontrolować prędkość pojazdów, sprawdzać stan trzeźwości kierujących, a także sposób przewożenia pasażerów.

Do 3 listopada do godz. 8.00 została wprowadzona zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza przy ulicy Chrobrego i w rejonie cmentarza przy ulicach Olsztyńskiej i Spokojnej.

W celu utrzymania ciągłości ruchu i przejezdności w obrębie ulicy Olsztyńskiej i Spokojnej wprowadzono ruch jednokierunkowy wokół cmentarza z kierunkiem ruchu od ulicy Olsztyńskiej. Ponadto na całej długości objazdu cmentarza, po prawej stronie jest zakaz zatrzymywania się z tabliczką informacyjną o odholowaniu pozostawionego pojazdu.

Taki sam zakaz obowiązuje w ciągu ulicy Chrobrego w Ostródzie. Na odcinku drogi od ulicy Grunwaldzkiej do ul. Piastowskiej są zakazy zatrzymywania się wraz z tabliczką informacyjną o odholowaniu pozostawionego pojazdu.

Apelujemy o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy aby bezpiecznie dojechać i wrócić z cmentarzy. Nie pozostawiajmy samochodów w miejscach niedozwolonych - mogą stwarzać zagrożenie dla innych i blokować przejazd. Jeśli to możliwe dla własnej wygody, samochód zostawmy w domu.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages