Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Kilkuset karateków stanie do walki w turnieju IKO Mazury Cup 2017

2017-10-30 07:23:59 (ost. akt: 2017-10-30 07:37:02)
Ostródzcy karatecy zapraszają na sobotni turniej IKO Mazury Cup 2017

Ostródzcy karatecy zapraszają na sobotni turniej IKO Mazury Cup 2017

Autor zdjęcia: Archiwum OKKK

W sobotę (4 listopada) fanów sztuk walki zapraszamy do hal;i Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Rozegrany tam zostanie największy w tym roku turniej karate na Warmii i Mazurach. Ostródzki Klub Kyokushin Karate organizuje IKO Mazury Cup 2017.

Fani sportów walki będą mogli na własne oczy zobaczyć rywalizację karateków z Polski i zagranicy. Swoje przybycie na zawody w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji potwierdzili karatecy z Rosji.

- Rosjanie na wszystkich turniejach, gdzie się pojawiają zawsze zajmują czołowe miejsca, tak że na pewno będzie ciekawie - mówi Artur Małż, organizator turnieju IKO Mazury Cup 2017.

Rywalizacja odbędzie się w konkurencjach kata i kumite (semi contact i full contact). W tej pierwszej ostródzcy kibice będą mogli zobaczyć w akcji ostródziankię Natalię Stachowicz. Dla najmłodszych uczestników zaplanowano tzw. walki pierwszego kroku.

- Od godziny 10.30 przez cały dzień będzie można obejrzeć wiele pojedynków, organizujemy wielkie wydarzenie karate kyokushin – dodaje Małż. - Szykujemy wiele atrakcji dla fanów sportów walki. Spodziewamy się, że zawodach wystartuje około trzystu karateków. A ponadto kibice zobaczą występ zawodników MMA Teamu Ostróda, którzy przygotowują się do występu w mistrzostwach świata w formule K-1. Pracujemy nad tym żeby było to wielkie wydarzenie sportowe i święto karate kyokushin w Ostródzie. Dlatego zapraszamy wszystkich fanów sportu , tym bardziej że wstęp na Mazury Cup będzie wolny.

Zawody rozegrane zostaną pod patronatem burmistrza Ostródy Czesława Najmowicza, wojewody warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego i marszałka województwa warmińsko-mazurskiego Gustawa Marka Brzezina.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages