środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Pingpongiści Morlin Ostróda wieczorem spróbują przerwać złą passę

2017-10-24 09:30:50 (ost. akt: 2017-10-24 08:28:03)
Kibice ostródzkich Morlin czekają na drugie ligowe zwycięstwo Bartosza Sucha w tym sezonie

Kibice ostródzkich Morlin czekają na drugie ligowe zwycięstwo Bartosza Sucha w tym sezonie

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

We wtorek wieczorem (godz. 18) ligowe zaległości nadrobią pingpongiści Morlin Ostróda. W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w meczu z 2. kolejki LOTTO Superligi zmierzą się ze Spójnią Warszawa. Gospodarze muszą wygrać to spotkanie.

Spójnia to beniaminek na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce. Na razie o sile ekipy z Warszawy stanowią były zawodnik ostródzkiego klubu Patryk Chojnowski (6 zwycięstw w 8 meczach) i Piotr Chodorski (3 wygrane gry). Po czterech kolejkach LOTTO Superligi pingpongiści ze stolicy zajmują 7. miejsce, a gospodarze dzisiejszego meczu są na pozycji drugiej od końca w ligowej tabeli.

Przed ostródzianami dzisiaj trudne zadanie. Tym bardziej, że z urazem w meczu wystąpi Wang Eugene. W ostatnich dniach pochodzący z Chin Kanadyjczyk treningi przeplatał z wizytami u fizjoterapeutów. Tak było też w poniedziałek, kiedy po porannych zajęciach w sali treningowej pojechał do Gdańska na rehabilitację.

Podopieczni Tomasza Krzeszewskiego dotychczas wygrali tylko jedno z czterech ligowych spotkań. Zatem dzisiaj w hali OCSiR ostródzianie od początku będą przyparci do muru, ponieważ muszą przerwać złą passę trzech kolejnych porażek i wydostać się z dolnych rejonów tabeli.

- Ścigamy się z czasem o to żeby Wang był w jak najlepszej dyspozycji – powiedział trener Krzeszewski. - W ostatnich meczach nasi zawodnicy pokazali, że potrafią nawiązać walkę z najlepszymi. Jesteśmy faworytem w pojedynku ze Spójnią, choć LOTTO Superliga przyzwyczaiła nas do cudów. Naszym głównym celem na dzisiejszy mecz jest zwycięstwo.

Spotkanie w hali OCSiR przy ul. Kościuszki w Ostródzie rozpocznie się o godz. 18. Wstęp wolny.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages