Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Dzisiaj wieczorem przy 3 Maja Polki zmierzą się z Greczynkami

2017-10-23 09:31:00 (ost. akt: 2017-10-23 11:08:37)
Spotkanie Polski z Grecją rozpocznie się o godz. 18, zapraszamy

Spotkanie Polski z Grecją rozpocznie się o godz. 18, zapraszamy

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W poniedziałek wieczorem na stadionie przy ul. 3 Maja w Ostródzie reprezentacja Polski kobiet rozegra mecz towarzyski z Grecją. Spotkanie zakończy tygodniowe zgrupowanie Polek. Początek spotkania o godz. 18, darmowe bilety są do odbioru w hali OCSiR i na stadionie.

Będzie to drugi występ polskich piłkarek przed ostródzką publicznością. W pierwszym spotkaniu w obecności ponaddwutysięcznej publiczności biało-czerwone rozgromiły 6:0 reprezentację Estonii.

Trener Miłosz Stępiński w pierwszym meczu kontrolnym dał szanse aż czterem debiutantkom. Pojedynek z Estonią miał być okazją do przetestowania wariantów gry ofensywnej. Kończące się tygodniowe zgrupowanie w Ostródzie przebiegło pod kątem przygotowań do meczu eliminacyjnego mistrzostw świata z Albanią. A że to rywalki znacznie niżej sklasyfikowane od Polek, dlatego rywale w meczach towarzyskich na ostródzkim pięciotysięczniku też są z niższej piłkarskiej półki kobiecego futbolu.

Estonki zajmują 82. miejsce. Wyżej w światowym rankingu plasują się Greczynki, z którymi podopieczne trenera Stępińskiego zmierzą się dzisiaj o godz. 18. Reprezentacja Grecji aktualnie zajmuje 64. miejsce. Przypomnijmy, że Polska w rankingu jest na pozycji 30.

Wstęp na dzisiejszy mecz jest wolny. Jednak żeby wejść na trybuny trzeba posiadać bilet. A darmowe wejściówki są do odbioru w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki, na stadionie przy ul. 3 Maja i w salonie piłkarskim R-GOL w białych koszarach.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages