Mistrzowie Ostródy nowy sezon siatkarski rozpoczęli z przytupem

2017-10-11 12:11:05(ost. akt: 2017-10-11 12:13:19)
W hali OCSiR walkę o mistrzostwo Ostródy rozpoczęli siatkarze

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji rozpoczęła się rywalizacja amatorów o mistrzostwo Ostródy w siatkówce. Efektownie sezon rozpoczęli obrońcy tytuły mistrzowskiego z Winnersa, którzy z Constractem Lubawa rozprawili się w trzech setach.
Siedem ekip będzie w sezonie 2017/18 rywalizowało w I lidze o amatorskie mistrzostwo Ostródy. Mocno z nowymi rozgrywkami przywitali się siatkarze Winnersa, którzy na inaugurację zmierzyli się z lubawskim Constractem. Obrońcy korony mistrzowskiej na dzień dobry w pierwszym secie lubawianom oddali tylko 10 punktów. Łatwa wygrana w pierwszym secie rozluźniła mistrzów Ostródy. W kolejnych dwóch partiach już do końca musieli walczyć o zwycięstwa, ale osiągnęli swój cel.

Zwycięsko z nowymi rozgrywkami przywitali się SMS I Ostróda i SMS II Ostróda.
Wyniki 1. kolejki: Winners – Constract Lubawa 3:0 (10, 23, 21), SMS II Ostróda – Libra Brzydowo 3:0 (18, 20, 20), SMS I Ostróda – Buder GA 3:0 (21, 23, 22).