Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Z Szosy Elbląskiej nie pojedziemy w stronę Morąga i Gdańska

2017-10-10 14:38:03 (ost. akt: 2017-10-10 14:40:19)
Po kilku zapowiedziach wreszcie trzeba jechać w stronę Gdańska i Morąga po nowemu

Po kilku zapowiedziach wreszcie trzeba jechać w stronę Gdańska i Morąga po nowemu

Autor zdjęcia: Archiwum

Budimex, wykonawca budowy S7, kilkakrotnie informował o zmianie wyjazdu z Ostródy w stronę Gdańska. I w końcu zapowiedzi stały się faktem. Przez najbliższe tygodnie od strony Szosy Elbląskiej nie wyjedziemy w stronę Gdańska i Morąga. Polecamy wyjazd od strony ul. Plebiscytowej.

Przebudowa kolejnego odcinak drogi to powód kolejnych utrudnień, z którymi muszą zmierzyć się ostródzcy kierowcy. Termin zamknięcia miał być wcześniejszy, ale został przesunięty. Wykonawca zadania pn. „Budowa drogi ekspresowej S7 na odcinku Miłomłyn-Olsztynek, pododcinek Ostróda Północ – Ostróda Południe (pododcinek „B”) wraz z obwodnicą Ostródy w ciągu drogi krajowej DK16” informuje, iż zamknięta dla ruchu została Szosa Elbląska na odcinku od Węzła Ostróda Północ do stacji paliw Orlen.

Bez zmian pozostaje dojazd do Osiedla Drwęckiego, Wałdowa oraz stacji paliw Orlen od strony miasta. Bez zmian pozostają również połączenia DK7 z miastem przez ul. Olsztyńską oraz Węzeł Ostróda Południe.

Zamknięcie Szosy Elbląskiej związane jest z jej przebudową na odcinku od km 0+800 do km 1+400. Przewidywany czas zamknięcia to 2 tygodnie.


Poniżej przedstawiamy schemat zmian w organizacji ruchu:


http://m.wm.pl/2017/09/orig/p1100457-copy-418562.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages