Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Siatkarskie pokolenia rozpoczęły jubileusz 50-lecia "Rolnika" [zdjęcia]

2017-10-01 10:10:10 (ost. akt: 2017-10-01 10:23:20)
Kilkudziesięciu byłych uczniów-siatkarzy "Rolnika" zagrało w turnieju z okazji 50-lecia

Kilkudziesięciu byłych uczniów-siatkarzy "Rolnika" zagrało w turnieju z okazji 50-lecia

Autor zdjęcia: Marcin Tchóz

Na sportowo rozpoczęły się obchody półwiecza istnienia Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie. W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji z tej okazji rozegrany został turniej siatkarski absolwentów "Rolnika".

Kilka pokoleń byłych i aktualnych uczniów ostródzkiego ZSR spotkało się na parkiecie hali OCSiR na turnieju siatkówki. Zdarzało się że po obu stronach siatki rywalizowały zespoły, których zawodnicy mogliby być ojcami swoich swoich rywali. Nie tylko lata, ale kilogramy dzieliły przeciwników. Jednak u starszych umiejętności czysto siatkarskie brały górę i często pomagały w nawiązaniu walki z małolatami.

Jednak na parkiecie najważniejsze było spotkanie i świętowanie na sportowo z okazji 50-lecia "Rolnika". Na trybunach zasiedli też byli pracownicy ZSR, którzy później zostali burmistrzami Ostródy.

- Fajne spotkanie po latach, udało się zebrać pięć drużyn - powiedział Marek Dudka, organizator turnieju jubileuszowego. - W tym turnieju wynik sportowy był sprawą drugorzędną.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages