Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

W sobotę w hali OCSiR turniej siatkarski z okazji 50-lecia "Rolnika"

2017-09-29 13:36:26 (ost. akt: 2017-09-29 13:38:37)
Siatkarze ostródzkiego "Rolnika" w sobotę zapraszają do hali OCSiR na turniej z okazji półwiecza szkoły

Siatkarze ostródzkiego "Rolnika" w sobotę zapraszają do hali OCSiR na turniej z okazji półwiecza szkoły

Autor zdjęcia: Archiwum

Siatkówka to przez lata była dyscyplina sportu, w której specjalizowali się uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie. W sobotę (30 września) absolwenci zapraszają na turniej z okazji 50-lecia ostródzkiego ZSR.

Na sobotni turniej do hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki zapraszamy od godz. 9.30. Będzie to turniej jakiego w półwiecznej historii "Rolnika" jeszcze nie było.

- Zgodnie z zapowiedziami uczestników na pewno uda się skompletować kilka drużyn, tak że szykuje się fajna rywalizacja - mówi Marek Dudka, absolwent ZSR, który zajął się organizacją turnieju okolicznościowego. - Dla wielu z nas będzie to okazja do spotkania po latach. Niestety nie z wszystkimi udało się złapać kontakt, ale na pewno będzie ciekawie. Dlatego zapraszam wszystkich, którzy uczyli się w "Rolniku" bez względu na to czy byli siatkarzami. Podzielimy drużyny rocznikami od najstarszej do aktualnej reprezentacji szkoły.

Przypomnijmy, że przez lata ostródzki ZSR był kuźnią siatkarskich talentów. Kolejne roczniki dominowały na parkietach województwa olsztyńskiego, a później warmińsko-mazurskiego. Najbardziej znany siatkarz z "Rolnika" to Patryk Czarnowski. Przez wiele lat zawodnik klubów polskiej Plus Ligi. Od tego sezonu siatkarz PGE Skry Bełchatów. Inni znani wychowankowie to m.in. Adam Łukasik, Marcin Ociepski czy Michał Michalak.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages