Poniedziałek, 21 września 2020. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik wygrali Baja Szczecinek

2017-09-25 10:25:02 (ost. akt: 2017-09-25 10:31:08)
Tym razem ford ranger spisał się bez zarzutu i załoga offroadSPORT Łukaszewski Rally Team wygrała Baja Szczecinek

Tym razem ford ranger spisał się bez zarzutu i załoga offroadSPORT Łukaszewski Rally Team wygrała Baja Szczecinek

Autor zdjęcia: Łukasz Pączkowski/offroadSPORT

Myśląc o zdobyciu mistrzostwa Polski podczas rajdu Baja Szczecinek załoga offroadSPORT Łukaszewski Rally Team musiała zająć 1. miejsce. Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik mieli wiele szczęścia i okazali się najlepsi.

Rywalizacja na bezdrożach wokół Szczecinka rozpoczęła się prologiem, po którym załoga z Florczaków w gminie Łukta uzyskała 5. czas. Po tym przejeździe Łukaszewski i Duhanik mieli 36-sekundową stratę.

Już podczas pierwszego odcinka specjalnego załoga offroadSPORT Łukaszewski Rally Team odrobiła 18 sekund. Jednak po trzecim oesie wydawało się, że mistrzostwo Polski "odjechało" na dobre. Łukaszewski i Duhanik na dwa kilometry przed metą zgubili się i przez to stracili ponad 3 minuty. Wtedy zostali wyprzedzeni przez ich głównego rywala w walce i mistrzostwo kraju Mirosława Zapletala. Przed ostatnim oesem trzyminutowa strata wydawała się niemożliwa do odrobienia.

Jednak czasami nie tylko dobra jazda daje końcowe zwycięstwo. Tym razem los uśmiechnął się do załogi offroadSPORT Łukaszewski Rally Team. Z powodu awarii auta Zapletal nie ukończył ostatniego odcinka. Zatem trzeba było tylko dojechać do mety. Łukaszewski i Duhanik rajd Baja Szczecinek zakończyli na 1. miejscu i wskoczyli na fotel lidera w klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski.

Teraz załoga offroadSPORT Łukaszewski Rally Team musi zająć przynajmniej 3. miejsce podczas ostatniej rundy MP, to zapewni naszym rajdowcom mistrzostwo kraju, którego jeszcze nie mają w swojej kolekcji.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages