środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Młodzież z Warmii i Mazur przetestowała stadion przed gwiazdami [zdjęcia]

2017-09-23 14:34:46 (ost. akt: 2017-09-23 14:48:51)
W zawodach z cyklu "lekkoatletyka dla każdego" wystartowało ponad 200 zawodników

W zawodach z cyklu "lekkoatletyka dla każdego" wystartowało ponad 200 zawodników

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Zmodernizowany ostródzki stadion lekkoatletyczny do tej pory nie był jeszcze tak mocno eksploatowany. Rano w zawodach z cyklu "Lekkoatletyka dla każdego" startowała na nim młodzież. Po południu obiekt przetestują znani polscy lekkoatleci.

Po stadionie najlepszym obiekcie piłkarskim na Warmii i Mazurach Ostróda wzbogaciła się o kolejny obiekt sportowy z prawdziwego zdarzenia. To zmodernizowany stadion przy ul. Wyszyńskiego. W sobotę obiekt lekkoatletyczny przechodzi prawdziwy test. Od rana na bieżniach, skoczniach i rzutniach rywalizowało ponad 200 młodych sportowców ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Okazją do tego były zawody z cyklu "Lekkoatletyka dla każdego".

A już o godz. 16 na stadionie przy ul. Wyszyńskiego oficjalne otwarcie obiektu. Okazją do tego będzie mityng "Lekkoatletyczna perła Ostródy". Organizator - Fundacja Wychowanie przez sport - zadbał o to, żeby przed ostródzką publicznością wystąpili znani polscy lekkoatleci. Zatem kibice m.in. obejrzą w akcji kulomiota Konrada Bukowieckiego, tyczkarza Pawła Wojciechowskiego czy Sofię Ennaoui, która pobiegnie na 800 metrów. Biegiem głównym będzie rywalizacja na 2000 m, do którego zgłosiło się 19 zawodników.

Na mityng Lekkoatletyczna Perła Ostródy wstęp jest wolny.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages