Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Byłeś siatkarzem "Rolnika", musisz zagrać w tym turnieju [zdjęcia]

2017-09-17 13:39:39 (ost. akt: 2017-09-17 14:03:24)
Siatkarze ostródzkiego "Rolnika" przez lata dominowali w województwie i na parkietach ogólnopolskich

Siatkarze ostródzkiego "Rolnika" przez lata dominowali w województwie i na parkietach ogólnopolskich

Autor zdjęcia: Archiwum

Przez dekady ostródzki Zespół Szkół Rolniczych był dominującą siłą w siatkówce na Warmii i Mazurach. To siatkarze naszego "Rolnika" dzielili i rządzili na lokalnych parkietach. Asów spod siatki zapraszamy do udziału w turnieju na 50-lecie szkoły, który rozegrany zostanie 30 września.

Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie przez lata był lokalną kuźnią siatkarskich talentów. Z okazji jubileuszu 50-lecia „Rolnika” zapraszamy na turniej z udziałem byłych uczniów.

Patryk Czarnowski, to były uczeń ostródzkiego "Rolnika", który spośród ostródzian osiągnął najwięcej w polskiej siatkówce. Przez wiele lat zawodnik klubów polskiej Plus Ligi. Od tego sezonu został siatkarzem PGE Skry Bełchatów. Inni znani wychowankowie to m.in. Adam Łukasik, Marcin Ociepski czy Michał Michalak. Ale to tak naprawdę ostatnie pokolenia wielkiego siatkarskiego „Rolnika” z Ostródy. Jednak wcześniej przed lata ostródzki ZSRol. rządził na parkietach wojewódzkich i ogólnokrajowych.

Wszystkim wychowankom, którzy wyszli spod rąk różnych trenerów, polecamy turniej z okazji 50-lecia działalności ZSRol. w Ostródzie. Okolicznościowa rywalizacja absolwentów i wychowanków odbędzie się 30 września hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki. Początek o godz. 9.30.

- Podzielimy uczestników na drużyny rocznikami, od najstarszych do aktualnej reprezentacji – mówi Marek Dudka, organizator meczu. - Może uda się zgromadzić tylu absolwentów i obecnych uczniów aby stworzyć chociaż sześć zespołów.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich wychowanków oraz uczniów nie tylko do grania, ale także spędzenia wspólnego czasu oraz powspominania minionych lat w „Rolniku”.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages